Osobná ochrana osôb

Osobná ochrana osôb

POMÁHAME VÁM CHRÁNIŤ TO, NA ČOM VÁM ZÁLEŽÍ

Vieme že byť úspešným v dnešnom svete je náročné a stresujúce. Nechcená pozornosť ktorá prichádza s úspechom môže narušiť harmóniu vašho osobného života a pocit bezpečnosti.

Guardian security je tu pre Vás ako spoľahlivý partner aby Vám zaistil pocit pohodlia a bezpečia, aby ste sa vy mohli naplno venovať svojej kariére alebo rodine.

Bootstrap Themes
Osobná ochrana

CELOSVETOVÁ PÔSOBNOSŤ

Ako popredný poskytovateľ bezpečnostných služieb, poskytujeme komplexné služby osobnej ochrany klientom na Slovensku, Európe a na celom svete.  

Naši bezpečnostný pracovníci majú rozsiahle skúsenosti s prácou s jednotlivcami a rodinami z rôznych prostredí a kultúr.

NEUSTÁLA OCHRANA

Naše tímy ponúkajú služby ochrany 24 hodín denne podporované špecializovaným operačným strediskom. Bezpečnostný pracovníci sú vyškolení podľa najvyšších bezpečnostných štandardov.

Osobná ochrana osôb
Osobná ochrana

 

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Úzko spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme im poskytli celý rad bezpečnostných riešení prispôsobených akejkoľvek požiadavke. Bezpečnosť a ochrana sú v popredí plánovania požiadaviek na osobnú ochranu.

KONTAKTUJTE NÁS EŠTE DNES

Náš  bezpečnostný prieskum analyzuje vaše súčasné bezpečnostné opatrenia, aktuálne bezpečnostné hrozby vo vašej oblasti a ďalšie zraniteľnosti, aby sme nadstavili služby na mieru.   

 

Osobná ochrana osôb
 

POSKYTUJEME TIETO SLUŽBY

 
Osobná ochrana osôb

ochrana osôb

Osobná ochrana osôb

OSOBNÍ ŠOFÉRI A Prenájom Vozidiel

Osobná ochrana osôb

REZIDENČNÁ OCHRANA

Osobná ochrana osôb

24/7 365 dní OPERAČNÉ STREDISKO

Porozprávajte sa s našimi odborníkmi.

Zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.