Školenia

Školenia

Bootstrap Themes

Kurz  Bezpečnostný šofér

Šoférovanie je štatisticky najrizikovejšou činnosťou, ktorú väčšina ľudí vykonáva. Cieľom našej spoločnosti je rozvíjať zručnosti, techniky a taktiky potrebné pre bezpečnú a efektívnu jazdu pre širokú škálu našich klientov ako sú osobný ochrankári, vodiči prepravy hotovosti, zásahové jednotky a profesionálov, ktorí vyžadujú špeciálne vodičské zručnosti.

Tento kurz Vám v konečnom dôsledku umožní efektívne poskytovať mobilnú ochranu a bezpečnosť klientovi a ostatných účastníkov. Profesionálny vodič musí byť vysoko kvalikovaný a musí mať znalosti o všetkých aspektoch riadenia, vrátane pozorovacích schopností, predvídania a znalosti o ovládaní vozidla.

V prípade záujmu o tento kurz nás neváhajte kontaktovať. 

Výcvikové strelecké kurzy

Poskytujeme výcvikové strelecké a taktické kurzy pre profesionálny sektor. Kurzy sú vedené certifikovaným inštruktorom streľby s dlhoročnými skúsenosťami v bezpečnostnom sektore.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Bootstrap Themes
Bootstrap Themes

Príprava na skúšku odbornej spôsobilosti typu ,,S'', ,,P'' , ,,CIT'' 

K čomu slúži a kto ho potrebuje? Preukaz odbornej spôsobilosti vydávaný podľa zákona č. 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o súkromnej bezpečnosti) v znení neskorších predpisov je verejnou listinou preukazujúcou jednu zo zložiek odbornej spôsobilosti vyžadovanej zákonom o súkromnej bezpečnosti. Preukaz odbornej spôsobilosti je typu S, P alebo CIT. 
 

Potrebujete poradiť s výberom?

Zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.