O nás

O nás

Guardian security je Váš spoľahlivý partner v bezpečnosti na ktorého sa môžete kedykoľvek spoľahnúť.

VÁŠ SPOĽAHLIVÝ PARTNER

Byť popredným poskytovateľom bezpečnostných služieb predstavuje veľkú zodpovednosť. Svoju prácu môžeme robiť skutočne len vtedy, ak máme dôveru našich klientov. S našimi klientmi zaobchádzame s úctou a rešpektom, to vyjadruje podstatu toho, kto sme a čo robíme. Pocit bezpečia našich klientov je pre nás rozhodujúci.

Našimi hodnotami sú: pocit bezpečia, dôvera, individuálny prístup.

 

 
Bootstrap Themes
Bezpečnostná služba Guardian Security

ZAKLADATEĽ GUARDIAN SECURITY
DAVID SOWIŇSKI

Svoju cestu a zároveň kariéru v bezpečnostnom sektore si začal budovať už v roku 2014 a to tým, že zabezpečoval osobnú ochranu  pre VIP klientov a pre ambasády. Vedie súkromnú bezpečnostnú spoločnosť GUARDIAN SECURITY a taktiež streleckú školu, ktorá je známa ako ŠKOLA STREĽBY v ktorej poskytuje rôzne výcvikové kurzy zamerané na streľbu a taktiku pre civilný, súkromný a štátny sektor.

Počas svojej kariéry pôsobil nielen u nás, ale i v zahraničí, kde sa zúčastňoval vedúcich úloh pri zabezpečovaní ochrany osôb a majetku. 

Zároveň je držiteľom niekoľkých celosvetovo uznávaných certifikátov v oblasti bezpečnosti. V tomto sektore sa ale neprestajne vzdeláva a svoje obzory a znalosti si rozširuje na školeniach ,výcvikoch a misiách v zahraničí.

Pomoc rangerom

V rámci dobrovoľníckej činnosti spoločnosť Guardian security s.r.o. pomáha rangerom v Afrike v boji proti pytliakom a zabezpečuje ochranu ohrozeným zvieratám. 

Materiálne podporujeme rangerov aby vedeli plnohodnotne vykonávať svoju prácu v boji proti pytliakom. 

 

Guardian Security
 

AKO A KEDY VZNIKLA SPOLOČNOSŤ GUARDIAN SECURITY

Spoločnosť Guardian security bola vytvorená s cieľom využiť dlhoročné odborné znalosti v oblasti bezpečnosti, špeciálny výcvik a celoživotné odhodlanie udržiavať ľudí v bezpečí. 

Naše osvedčené výsledky nám umožňujú držať si klientov a vytvárať silné, dlhodobé a profesionálne vzťahy poskytovaním jedinečných služieb na mieru. Pozornosť venovaná detailom je základom všetkých našich služieb a preto sa vždy sa snažíme prekonávať vaše očakávania.

Našou filozofiou je vždy nastaviť vyššie štandarty, aby ste sa vy cítili bezpečne a spokojný.

V roku 2020 vznikla spoločnosť Guardian security, prosperujúca spoločnosť mimoriadne nadaných bezpečnostných profesionálov, ktorý neúnavne pracujú na tom, aby našich klientov ochránili a zároveň im poskytovali služby na vynikajúcej úrovni. Podnik sa od svojho založenia zaviazal k dokonalosti.

Naša vízia zlepšiť kvalitu bezpečnostných služieb, nás núti mať vysoké nároky na vedenie firmy a  zamestnancov, čo nám poskytuje držať vysoký štandard kvality našich služieb v súčasne náročnom sa vyvíjajúcom  bezpečnostnom prostredí.

 

Spokojnosť našich klientov nám potvrdzuje, že sme sa rozhodli správne.