Ochrana objektov

Ochrana objektov

Zabezpečíme Vám akýkoľvek objekt

Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť kompletný rad bezpečnostných riešení nášho tímu certifikovaných bezpečnostných pracovníkov. Máme skúsenosti s poskytovaním bezpečnostných služieb pre celý rad priemyselných odvetví vrátane podnikového sektora, stavieb... .

V našich rukách bude vaša firma v bezpečí, chránená ako keby bola naša vlastná.

Bootstrap Themes
Ochrana objektov

KEDY ROZMÝŠĽAŤ NAD FYZICKOU OCHRANOU OBJEKTU?

  • ak je na objekte potrebné zabezpečovať vstupno-výstupný režim osobných alebo nákladných automobilov alebo osôb,
  • ak je potrebné strážiť voľne uložený majetok,
  • ak je potrebné ochrániť majetok v odľahlých oblastiach,
  • ak je potrebné objekt kontrolovať s cieľom prevencie vzniku požiaru alebo iných mimoriadnych udalostí,
  • ak je potrebné zamedziť vstupu nepovolaných osôb do objektu (napr. ozbrojených osôb alebo osôb pod vplyvom alkoholu).
 

PONÚKAME BEZPEČNOSTNÉ RIEŠENIA PRE:

S drahým vybavením, nástrojmi a materiálmi, ktoré sa často nechávajú bez dozoru, sú staveniska ideálnou príležitosťou nielen pre zlodejov a vandalov, ale vytvárajú aj nebezpečnú zónu pre nič netušiace deti, ktoré jednoducho vidia váš pozemok ako ihrisko.

Hotelový sektor je jednou z najnáročnejších oblastí podnikania. Vzhľadom na to, že hotelové štandardy podliehajú neustálej kontrole, je nevyhnutné, aby ste, pokiaľ ide o bezpečnosť vášho hotela, mali len to najlepšie. Ako sektor, ktorý sa vo veľkej miere spolieha len na reputáciu, by len jeden výpadok vo vašej bezpečnosti mohol mať škodlivý vplyv na váš status a tým aj vaše budúce podnikanie.

Pre mnohé podniky nie je v stávke len ohrozenie ich živobytia, je to aj ohrozenie života. Hoci krádeže boli vždy bežným trestným činom, no za poslednú dobu sa počet krádeží v obchodoch dramaticky zvýšil – rovnako ako násilie voči zamestnancom predajní.

Guardian security sa špecializuje na poskytovanie komplexných, nákladovo efektívnych, rýchlych a flexibilných riešení zabezpečenia  nehnuteľností, či už ide o obytné alebo komerčné budovy. 

Nároky na bezpečnosť v bankovom sektore sú jedny z najvyšších v oblasti bezpečnostného priemyslu. Na základe bezpečnostnej analýzy navrhneme optimálne bezpečnostné riešenia pre vašu inštitúciu. 

Identifikujeme potenciálne riziká a ohrozenia bezpečnosti vo vašom osobnom, obchodnom a spoločenskom živote. Po bezpečnostnej analýze navrhneme bezpečnostné riešenia  tak aby sme sa zmestili do vášho rodinného rozpočtu rozpočtu. 

 

 

Potrebujete poradiť s výberom?

Zavolajte a radi Vám zodpovieme všetky otázky.