Strážna služba

Strážna služba

Zabezpečovanie podujatí

ZABEZPEČOVANIE PODUJATÍ

Pokiaľ ide o zabezpečenie akéhokoľvek podujatia na Slovensku ponúkame kvalitné bezpečnostné riešenia na mieru.

OCHRANA OBJEKTOV

Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť kompletný rad bezpečnostných riešení nášho tímu certifikovaných bezpečnostných pracovníkov.

Ochrana objektov
Osobná ochrana osôb

OCHRANA OSÔB

Vieme že byť úspešným v dnešnom svete je náročné a stresujúce. Nechcená pozornosť ktorá prichádza s úspechom môže narušiť harmóniu vašho osobného života a pocit bezpečnosti.

PULT CENTRÁLNEJ OCHRANY (OPERAČNÉ STREDISKO)

Pripojte sa na náš pult centralnej ochrany a získajte istotu nepretržitého dohľadu nad vašim majetkom. Narušenie Vášho objektu vyhodnocujú pracovníci operačného strediska a okamžite na narušené miesto vysielajú zásahovú jednotku poprípade políciu, hasičov , záchrannú službu. 

Bootstrap Themes
Bezpečnostný sprievod

PREPRAVA HOTOVOSTI

Chápeme, že vaša cenná zásielka vyžaduje spoľahlivú ochranu. Naše bezpečnostné vozidlá a pracovníci poskytujú bezpečný doprovod, pri ktorom sa nebudete musieť obávať, či vaša zásielka dorazí úspešne na miesto určenia. 

Mobilná hliadka

Mobilná hliadka poskytuje nákladovo efektívnu alternatívu tam, kde nie je potrebná nepretržitá prítomnosť strážnej služby.

 

Zásahová jednotka
Bezpečnostná konzultácia

BEZPEČNOSTNÁ KONZULTÁCIA

S našimi klientmi konzultujeme súčasné, a vznikajúce bezpečnostné riziká ktoré by mohli narušiť ich komfort a súkromie.

BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE

V dnešnej dobe rastúcich štatistík kriminality je pravdepodobnosť vlámania do domácnosti vyššia ako kedykoľvek predtým. Zabezpečenie vášho domu už nie je vecou prestíže, je to rozhodnutie zdravého rozumu.

 

Bootstrap Themes