Pult Centrálnej Ochrany

ochrana a zníženie nákladov s našim centralizovaným bezpečnostným systémom, pracujúcim nepretržite.

Nepretržité monitorovanie majetku

Centralizovaný systém ochrany je revolučným spôsobom, ako efektívne znižovať náklady a zároveň zabezpečovať maximálnu ochranu vášho podniku, obchodu alebo iných priestorov. Odstránime potrebu manuálneho dohľadu vrátnikov a strážnikov a nahradíme ich komplexným kamerovým systémom s nepretržitým 24-hodinovým monitorovaním. Naša mobilná zásahová jednotka bude neustále patrolovať okolie a reagovať na akékoľvek bezpečnostné incidenty v reálnom čase. S naším pultom centrálnych služieb budete mať istotu, že vaše podnikanie je v bezpečných rukách, a zároveň ušetríte na personálnych nákladoch.

Hlavné Výhody PCO

Investícia do nášho centralizovaného ochranného systému prinesie nielen pokoj mysle, ale aj zvýšenie efektívnosti a produktivity vašej organizácie.

Nonstop Monitorovanie

Nepretržitý záznam kamerovým systémom

Mobilná Jednotka

Neustále patrolovanie okolia

Zníženie Nákladov

Bez manuálneho dohľadu vrátnikov a strážnikov

Zvýšenie Produktivity

Zvýšenie efektívnosti a produktivity Vašej organizácie

Moderné Technológie

Najmodernejšie technológie monitorovania

Maximálna Ochrana

O Vašu bezpečnosť sa postaráme

Naši Zamestnanci

Prechádzajú prísnym výberovým procesom, aby sme zabezpečili, že sú nielen kvalifikovaní, ale aj eticky vhodní na vykonávanie tejto zodpovednej práce

Pravidelne Školení

Organizujeme pravidelné školenia zamerané na taktickú pripravenosť, krízové riadenie a prvú pomoc, atď., aby sme zabezpečili, že sú vždy pripravení čeliť akejkoľvek výzve.

Ozbrojení a označený služobnou rovnošatou

Všetci naši pracovníci sú vybavení a ozbrojení podľa najvyšších bezpečnostných štandardov a nosia jednotné oblečenie, ktoré zabezpečuje ich rozpoznateľnosť a autoritu.

Preverený

Každý náš zamestnanec prechádza dôkladným bezpečnostným preverením a hodnotením, aby sme zaručili ich spoľahlivosť a bezúhonnosť. Tento proces zahŕňa kontrolu minulosti, referencií a iných relevantných informácií.

Štatistiky

Zaujímavé Údaje z Našej Praxe

600

Strážených Objektov

1000

Výjazdov Celkovo

10000

Hodín v Teréne